Бажаєте придбати мотузковий парк?

Мотузковий парк – це тренд активного відпочинку, який вдало поєднує спорт, розваги та позитивні емоції.

  • Як правильно вибрати виробника?
  • Які документи необхідні для відкриття мотузкового парку?
  • Який термін окупності цього бізнесу?

Ми із задоволенням відповімо на Ваші запитання! Серед безлічі варіантів ми підберемо кращий мотузковий парк спеціально для Ваших потреб! Ми зробимо для Вас індивідуальний проект, виготовлення та монтаж у найкоротші терміни. Телефонуйте нам зараз  +380 67 560-05-75

Мотузкові етапи пов’язані між собою у маршрути чи траси. Похилі переправи тролеї Zipline, повітряні велосипеди, маятники, гойдалки, сітки, підвісні містки та багато іншого… Все зібрано в одному місці для захоплюючого відпочинку на свіжому повітрі.

Іноді через використання канатів і тросів його називають ще канатний парк, парк пригод або мотузкове місто (Rope Park, Rope Cours).

Цей вид відпочинку дуже популярний у всьому світі та завойовує все нових та нових шанувальників.

Використання мотузкового парку

Мотузковий парк приваблює зібраними разом різноманітними маршрутами на кожен вік, смак і рівень спортивної підготовки.

Це універсальний спортивний атракціон, що включає дитячий мотузковий парк на невеликій висоті, високий мотузковий парк для любителів активного відпочинку, і навіть дитячі будиночки на деревах. Мотузковий парк може бути створений практично на будь-якій території та майданчику, незалежно від рельєфу, розмірів та інших умов.

Низький канатний парк для малюків – це ідеальна дитяча  Лазалка, де дитина на безпечній висоті вчиться проходити мотузкові конкурси. Дитина через гру долає власні страхи без будь-якого ризику.

Старшим дітям цікавий дитячий мотузковий парк Юний альпініст.

Високий мотузковий парк на деревах або на опорах– це вже цілий комплекс екстриму для дорослих та дітей старшого віку, що дозволяє долати перешкоди різної складності з урахуванням висоти. Використання професійних страхових систем дозволяє забезпечувати максимальну безпеку під час проходження маршрутів.

Мотузковий парк приваблює відвідувачів до спортклубів, туристичних баз, заміських готелів, гірськолижних комплексів та торгово-розважальних центрів. Дуже популярний тимбілдинг і мотузковий курс. Мотузковий тренінг і просто корпоративний відпочинок дуже просто організувати у високому мотузковому парку. Активний сімейний відпочинок у мотузковому парку пригод дуже популярний і стає гарною традицією.


Проектування мотузкового парку

Проект майбутнього мотузкового парку залежить від виду опор і вимагає ретельної підготовки. Наші фахівці розроблять для Вас ескізний і робочий проект майбутнього мотузкового парку.

Ми виконуємо повний комплекс робіт для подальшого оформлення всієї дозвільної документації, включаючи паспорт атракціону на мотузковий парк. При необхідності ми здійснюємо авторський нагляд і шефмонтаж.

Будівництво мотузкового парку

При будівництві мотузкового парку ми використовуємо європейські стандарти та рекомендації європейських виробників мотузкових парків . Існуючі стандарти ERCA щорічно оновлюються на основі міжнародного досвіду, наукових досліджень, профільних семінарів та конференцій.

Щорічно ми вдосконалюємо свої напрацювання та інновації. Ми розробляємо та застосовуємо нові екологічні матеріали, винаходимо нові мотузкові конкурси та оригінальний дизайн для ваших парків та атракціонів.


Веревочный парк на искусственных опорахМонтаж мотузкового парку

Монтаж високого парку ми виробляємо дотримуючись Правила безпеки під час виконання робітна висоті. Ці правила строго контролюються і виконуються нашими сертифікованими фахівцями-верхолазами, що мають допуск на висотні роботи, відповідно до інструкції НПАОП 0.00-1.15-07. Після монтажу ми видаємо технічний паспорт на виріб згідно з нормативними вимогами.

Обслуговування мотузкового парку

Термін безперервної експлуатації збудованого мотузкового парку становить 10 років. Протягом першого року парк обслуговується нашими спеціалістами по гарантії. Перед початком експлуатації в новому сезоні ми проводимо ревізію кріпильних та страхувальних елементів. Кріплення на деревах ранньої весною послаблюються для повноцінної вегетації рослин.

 

Мотузковий парк – Будівництво під ключ. Паспорт атракціонів.

Будівництво мотузкового парку «під ключ» від компанії Parktropa – це повний цикл робіт з проектування, виготовлення, монтажу та обслуговування мотузкового парку пригод із повним пакетом необхідних документів.

Сьогодні ми скромно претендуємо на звання найкращих виробників мотузкових парків в Україні. У нас найгнучкіша цінова політика, оптимальне співвідношення ціна/якість. А також уважне обслуговування та турбота про побудовані парки. Також у нашому інтернет-магазині, завжди можна купити обладнання для мотузкового парку, елементи екіпіровки та спорядження.

Ви можете купити мотузковий парк або замовити його монтаж у країнах СНД чи будь-якій країні Євросоюзу. Залишіть заявку і ми зв’яжемося з Вами в найкоротший час.

Ми цінуємо кожного нашого клієнта та кожен побудований нами Парк!

Побудуйте свій Парк Пригод разом із нами!

Мотузковий парк – всі ціни

НАШІ ПОСЛУГИ

Будівництво Зіплайн

Будівництво Скеледромів

Будівництво Будинків на дереві

Будівництво Скейт-парків

Виготовлення Воркаут майданчиків

Будівництво Смуги перешкод