скалодром купитьРозвиток будівництва скеледромів

Скелелазіння – чудовий вид спорту та активного відпочинку, що тренує всі групи м’язів, розвиває витривалість, координацію та виховує вольові якості.

Техніка подолання скельних маршрутів постійно вдосконалюється і сьогодні більше схожа на красивий спортивний танець із яскравими та граціозними випадами.

Як подарувати нашим дітям радість заняття скелелазінням у міських умовах? Саме для цього і був винайдений дитячий скеледром.

Скеледром – це штучно створений об’єкт для скелелазіння, який частково чи повністю імітує скельний рельєф. На сьогоднішній день провідним світовим виробником штучних покриттів для скеледромів є компанія Walltopia.

Перший дослідний зразок скеледрому з’явився у Франції в 1985 році, завдяки скелелазу та інженеру Франсуа Савіні (Francois Savigny).

Будівництво спортивних скеледромів дозволило зробити цей спорт доступнішим і відкрило широкі можливості для тренувань молодих спортсменів.


скалодром для детей

Користь скеледромів

Скелелазіння – комплексний вид спорту, який тренує одночасно серцево-судинну та опорно-рухову систему, зміцнює силу м’язів та сухожилля, підвищує гнучкість суглобів, розвиває координацію та баланс.

Скелелазіння навантажує насамперед ноги, їх доводиться згинати, повертати, дотягуватися до зачіп, розводити ступні в сторони і притискатися тілом до скелі.

Фізичний розвиток дитини

За допомогою занять на скеледромі дитина отримує достатнє вікове фізичне навантаження в ігровій формі, тренуючи практично всі групи м’язів. Крім того, на скеледромі формується необхідний для правильного розвитку дитини кроковий стереотип, з високим підняттям коліна та відведенням ноги убік. Згодом пропадає страх висоти власного зросту.

Лазання, як один з основних рухових рефлексів, дозволяє дитині легко долати незначну висоту дитячого скеледрому, формуючи вертикальну координацію.


проектирование скалодрома

Будівництво скеледромів.

З нашою допомогою Ви зможете побудувати скеледром практично в будь-якому місці. Як спортивний атракціон, скеледром вдало доповнить будь-який мотузковий парк, дитячий парк атракціонів, гірськолижні курорти та парки розваг, інші види екстремального спорту та відпочинку.

Стіна для скелелазіння у спортивному залі школи та ВНЗ дасть дітям гармонійний спортивний розвиток. Скеледром у торговельно-розважальному центрі яскраво розфарбує зону розваг та збільшить його відвідуваність.

Будівництво скеледрому в готелі розширить спортивний асортимент послуг та подарує відвідувачам незабутні емоції. Скеледром, збудований над басейном у SPA або аквапарку, перетворить відпочинок на радісну пригоду.

Скеледром у дитячому спортивному таборі стане улюбленим місцем для дитячих ігор та тренувань.

Сьогоднішні технології будівництва скеледромів дозволяють швидко та якісно зводити справжні скелелазні шедеври, що повністю імітують натуральний рельєф скелі.

Залежно від типу конструкції та Вашої цільової аудиторії наша компанія запропонує Вам оптимальний проект скеледрому або скельної стінки, боулдерінгового стенду чи мобільного скеледрому без фундаментних конструкцій, який можна перевозити та встановлювати у будь-якому центрі відпочинку чи парку атракціонів. У нашому інтернет-магазині можна купити спорядження для скеледромів, або необхідні комплектуючі.

Ви можете купити скеледром у нас у вигляді готових панелей та змонтувати його самостійно на Вашій території.

Замовте у нас будівництво скеледрому “під ключ”!

Все для скеледромів

НАШІ ПОСЛУГИ

Будівництво мотузкових парків

Будівництво Зіплайн

Будівництво Будинків на дереві

Будівництво Скейт-парків

Виготовлення Воркаут майданчиків

Будівництво Смуги перешкод