Дитячий скеледром

строительство скалодрома для дома

Дитячий скеледром купити

Хто не мріяв мати вдома невеликий спортивний куточок? А свій домашній скеледром для всієї родини – мрія багатьох!

Для любителів спортивного способу життя сьогодні є унікальні бюджетні рішення, які дозволять урізноманітнити звичайний світ домашнього фітнесу. Це дитячий скеледром – справжній скелелазний тренажер у Вас вдома!

Скальна стінка на невеликій висоті проста в монтажі, не вимагає спеціальних страхувальних пристроїв і дозволить тренувати всі групи м’язів. Такий  скеледром  у професійних спортсменів називається боулдерінг стенд. Тренування та спортивні нормативи з боулдерингу дуже популярні у всьому світі.

Дитячий скеледром може стати універсальним рішенням для всієї родини. Дорослим членам сім’ї легше знайти час для тренування, не потрібно спеціально кудись їздити. Діти зайняті. Тренування та розвага поєднуються в одному. Задіяння дрібної моторики рук сприяє як фізичному, так і інтелектуальному розвитку дитини.

Моделювання нових трас дозволить удосконалювати навички та майстерність, зробить ваш домашній скеледром постійно цікавим. А як цікаво навішувати нові зачепи! Прокладувати нові маршрути! Обговорювати з близькими свої успіхи та досягнення!

Дитячий скеледром стане Вашим улюбленим спортивним дозвіллям!


проектирование скалодрома для дома

Дизайн дитячого скеледрому

Різноманітність матеріалів та кольорів дозволить зробити оригінальний дизайн і гармонійно поєднати дитячий скеледром з будь-яким інтер’єром.

Для дітей можна розробити особливий «казковий» дитячий скеледром, щоб дитина могла себе відчути героєм своїх улюблених казок. Підкорювачем джунглів чи космонавтом.

Безпека на дитячому скеледромі

Наявність м’яких покриттів підлоги (мати) і не високий рівень стінки робить цей вид спорту безпечним. Дитина з певного віку може самостійно займатися, немає потреби у спеціальній страховці та інструкторі.

Популярність стін для скелелазіння

Простота та доступність дитячого скеледрому та боулдерінгу стрімко зростає. Відкриваються нові спортивні скелелазні центри, де під керівництвом досвідчених наставників Ви відточуєте техніку та граціозність вільного лазіння. А дитячий скеледром у Вас вдома дозволить щодня тренувати та закріплювати отримані навички та подарує незабутню радість Вашим дітям!


купить скалодром для дома

Технології

Дитячий скалодром монтується безпосередньо на несучу стіну або на спеціальну обрешітку, що дозволяє імітувати скельні вигини та нависання.

По виду матеріалу скелелазні панелі бувають:

Панелі із ламінованої водостійкої фанери

Застосовується ламінована бакелітова або пофарбована фанера.

Панелі з пластика.

Виготовлені на спеціальних заводах із кріпленнями під скелелазні зачепи.

Панелі з імітацією скельного рельєфу.

Можливість використовувати зернисті поверхні таких панелей для лазання без монтажу спеціальних скелелазних зачепів.

Домашній скеледром зазвичай будують із фанери, як найдоступнішою за ціною. А різноманітність скелелазних зачепів задовольнить найвибагливішого спортсмена – від дитячих аматорських зачепів до професійних спортивних рельєфів. Самі скелелазні зачепи виготовляються в заводських умовах і монтуються на заздалегідь підготовлені отвори панелей за допомогою спеціального кріплення.


изготовление скалодрома для дома

Переваги домашнього скеледрома:

  • Підходить для тренування всіх членів родини
  • Оригінальний дизайн за Вашим проектом
  • Низька вартість
  • Безпечність
  • Дитячий скеледром швидко і легко монтується
  • Фізичний розвиток для дітей вдома
  • Дозволяє займати і одночасно розвивати дітей за рахунок залучення дрібної моторики

Замовте домашній скеледром у нас!

Наша компанія виконає проект за індивідуальним дизайном.

Зачепи для скеледрому купити

Все для скеледромів

НАШІ ПОСЛУГИ

Будівництво мотузкових парків

Будівництво Зіплайн

Будівництво Будинків на дереві

Будівництво Скейт-парків

Виготовлення Воркаут майданчиків

Будівництво Смуги перешкод