fbpx

Смуга перешкод

Ігрова смуга перешкод.

строительство детской полосы препятствий

Смуга перешкод для дітей складається із комплексу ігрових завдань, з’єднаних між собою. Призначена для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

 • Може бути елементом мотузкового парку пригод.
 • Може бути побудована окремо у вигляді нестандартного дитячого майданчика.
 • Не потрібне страхове спорядження.
 • Підходить для дитячих спортивно-ігрових змагань, групових ігор на свіжому повітрі.
 •  Наповнена різними перешкодами, перешкодами або ігровими фігурками.
 • Неодмінний атрибут дитячого табору, спортивної турбази або дитячих спортивно-ігрових майданчиків.

Туристична смуга перешкод.

Являє собою проходження класичних туристичних мотузкових перешкод на швидкість. У змаганнях беруть участь команди по 8-10 осіб. Для оцінки результатів застосовуються загальні правила проходження етапів. Основні види туристичних перешкод:

строительство туристической полосы препятствий

 • Підвісний місток. Найпростіший снаряд. Як правило, він встановлюється на початку смуги – для «розгойдування» у прямому і переносному сенсі, і являє собою дощатий мотузковий місток з поручнями.
 • Переправа. Будь-який вид надземного переходу від одного дерева до іншого. Найпопулярнішими туристичними переправами можна назвати:

«Метелик» (дві паралельні мотузки, з’єднані по центру),
«Павутиння» (мотузки, натягнуті горизонтально, вертикально та по діагоналі, скріплені/не скріплені в місцях перетинів),
«Колода» (стовбур дерева, підвішений на мотузках з перилами),
«Ромб» (дерев’яний каркас у вигляді ромба з вертикальними перекладинами, підвішений між стовпами, долається спиною вниз).

Всі елементи туристичної смуги перешкод швидко монтуються, легко знімаються та є мобільними. Її можна встановити в будь-якому місці та використовувати для проведення корпоративних заходів, мотузкових курсів або тімбілдінгу.

Туристична смуга перешкод популярна як вид активного відпочинку, підходить для дитячих спортивно-ігрових змагань і групових ігор на свіжому повітрі.


Військова смуга перешкод

Загальновійськова смуга перешкод та військова смуга перешкод для школярів обладнуються згідно з Посібником з будівництва та обладнання спортивних споруд у військових частинах, установах та навчальних закладах.

Стандартна 200-метрова військова смуга перешкод включає наступний набір перешкод:

 • рів
 • лабіринт
 • паркан із похилою дошкою
 • зруйнований міст
 • зруйновані сходи
 • стінка з двома проломами
 • колодязь
 • хід сполучення
 • траншея

Військова смуга перешкод для школярів рекомендована для фізичного розвитку та допризовної підготовки молоді в школах та кадетських училищах. Її на відміну від загальновійськової смуги перешкод у деякому спрощенні основних перешкод з урахуванням антропометрії школярів та заміни останніх трьох елементів (колодязь – хід сполучення – траншея) на “Одиничний окоп для стрільби та метання гранат”.

Загальновійськова смуга перешкод виготовляється та монтується відповідно до Інструкції з організації фізичної підготовки Національної гвардії України та рекомендована для регулярного тренування особового складу в діючих військових частин.


 купить водную полосу препятствийВодна смуга перешкод

Для активного відпочинку і розваги на воді.

Водний атракціон “Смуга перешкод” збирається з кількох надувних модулів, які можна чергувати або додавати нові елементи.

Виходить своєрідний міні-аквапарк, де можна проводити дитячі спортивні змагання або просто організувати активний відпочинок маленьких відвідувачів.

Таку водну смугу перешкод можна розташувати на заміських турбазах, у центрах водного відпочинку та готельних комплексах, обладнаних власними пляжами. Надувні водні атракціони користуються великою популярністю та приваблюють нових клієнтів.

Ми здійснюємо постачання та складання надувних елементів водної смуги перешкод провідних європейських виробників.

Все обладнання сертифіковано за міжнародними стандартами. Передбачено гарантійне обслуговування.


 Замовляйте смугу перешкод у нас! Ми здійснюємо якісний монтаж від виробника з урахуванням розроблених монтажних схем та особливостей рельєфу місцевості.

Наші послуги

Будівництво Мотузковий парків

Будівництво Зіплайн

Будівництво Скеледромів

Будівництво Будинків на дереві

Будівництво скейт-парків

Виготовлення Воркаут майданчиків

Замовити наш товар