ПАРКИ ПРИГОД ТРОПА – ЧОМУ МИ?

 

Понад 8 років досвіду

 

Понад 100 успішних проектів

 

Європейські стандарти якості EN 15567: 2015

 

Гарантія та технічне обслуговування

 

Індивідуальний підхід до кожного клієнта


ТОВ «ПАРКИ ПРИГОД «ТРОПА»

Ми – будівельна компанія

Ми спеціалізуємося на виробництві та монтажі атракціонної техніки.

Ми в лідерах в галузі будівництва спортивних атракціонів, що підтверджуємо 100 об’єктами та виходом на ринок Східної Європи та країн СНД!

Ми з України та пишаємося цим!

Ми будемо раді співпрацювати з Вами!☺


ТОВ “ПАРКИ ПРИГОД “ТРОПА” – 5 ПРИЧИН ПРАЦЮВАТИ З НАМИ

 

Кваліфіковані інженери та монтажники

 

Будівельна ліцензія

 

Дозвіл на роботи підвищеної небезпеки

 

Повний пакет документів для відкриття

 

Бездоганна якість виконаних робіт


МИ – КОМАНДА ОДНОДУМЦІВ І ПРОФЕСІОНАЛІВ.

Ми не просто любимо свою роботу, ми любимо її робити на відмінно!

    • Це наша основна цінність. З початку створення компанії в далекому 2014 році ми поставили цей принцип у пріоритет і орієнтуємося на нього всі ці роки.
    • За цей час багато змінилося… З невеликої фірми, яка монтувала кілька атракціонів на рік, ми виросли до повноцінної будівельної компанії. В нашій команді сьогодні працюють кваліфіковані інженери-проектувальники, інженери-будівельники, виконроби, монтажники, верхолази, зварювальники, бетонники, майстри з виробництва дерев’яних виробів та металоконструкцій, логісти, маркетологи , і звичайно професійні менеджери-управлінці!
    • За ці роки ми зуміли побудувати понад 100 спортивних об’єктів та атракціонів в Україні, країнах СНД та Східної Європи та стали повноцінним експортером своєї продукції.
    • Нашими Замовниками становилися найвибагливіші п’ятизіркові готелі, дитячі табори та стратегічні бюджетні організації. До кожного з них ми змогли знайти індивідуальний підхід і заслужити їх гарне відношення чесною та якісною працею! Відгуки наших клієнтів (100% оригінал) – це важлива подяка для нас і ми цінуємо свою репутацію на ринку.

МИ БУДУЄМО ПРИГОДИ!

Замовляйте у нас товар чи послугу, напишіть або зателефонуйте нам, і Ви зможете реалізувати свої найсміливіші мрії та проекти.

parktropa@gmail.com      +380 67 560-05-75

МИ ВТІЛИМО ВАШІ МРІЇ В ЖИТТЯ