0 30 Вер 2023

Смуга перешкод війскової розвідки


Найскладніша Смуга перешкод у ЗСУ.

Смуга перешкод підрозділів військової розвідки виготовлена на замовлення національної Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Смуга включає 26 різних перешкод, які починаються з імітації десантування “по-штурмовому” з вертольота.

  • Довжина смуги перешкод- 1 200 м
  • 26 перешкод різного ступеня складності
  • Нормативний час подолання – 26 хв

Застосування:

  • Бойове злагодження підрозділів
  • Тренування психофізичної стійкості
  • Відпрацювання подолання перешкод за умов важкодоступної місцевості
  • Підготовка особового складу спепідрозділів військової розвідки

Смуга першкод застосовується також для відпрацювання відділенням елементів тактичної комунікації під час проходження смуги, відпрацьовується злаженність та  управління підрозділів командирами.  Тобто  урахований весь комплекс дій окремого підрозділу в ході бою.

  • Це черговий пілотний проєкт факультету бойового застосування військ, який ми впроваджуємо під час польового виходу у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки. Мета смуги прешкод військової розвідки  не лише дати більш поглиблені знання й навички майбутнім офіцерам, а передусім довести нашим курсантам, що простий піхотинець нічим не гірший від військовослужбовців десантно-штурмових військ, розвідників чи морських піхотинців! Щоб кожен з них пишався тим родом військ, в якому він служить, і знав, що і їм усе по плечу! – зауважив начальник факультету полковник Олександр Тимощук.

Завдовжки 1200 метрів, смуга перешкод має 26 різних перепон, які не повторюються. Частина з них «заточена» на колективне подолання, що передбачає взаємодопомогу військовослужбовців, як, до прикладу, елемент «Стіна». Ця перепона заввишки два з половиною середні людські зрости, причому без жодних виступів і засіків, і щоб її подолати, потрібні майже акробатичні здібності у щонайменше трьох чоловіків. Є  тут перепони, які сягають 6 метрів у висоту, а є тунелі, які занурюють курсантів під землю. Смуга надзвичайно різнопланова.

Завдяки вправам на цій смузі розвідники вчатся діяти в умовах, коли противник замаскував розтяжки й потрібно їх завчасно виявити; цілковито дотримуватися режиму тиші під час пересування;  вміти застосувати малу піхотну лопатку в ближньому бою; надати медичну допомогу важкопораненому товаришу та евакуювати його і зрештою виконати вправу на уважність і пам’ять – розкласти речі набору для виживання у тій послідовності, в якій їх показали на старті.

За оцінками іноземних інструкторів, Смуга Перешкод підрозділів військової розвідки є однією з найдовших і найскладніших у Східній та Центральній Європі. @mil.in.ua

Дивиться також наши роботи Військова смуга перешкод для Національної Гвардії України

 

 

Інші наші роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *