0 17 Січ 2022

Мотузковий парк. Часті питання (FAQ)

1. На який вік дітей розрахований мотузковий парк?

– Як правило, мотузковий парк складається з 8-12 різних конкурсів за своєю складністю. Враховуючи вік дитини та її фізичні можливості, ми проектуємо мотузковий парк відповідної складності. Існують конкурси, які під силу навіть однорічній дитині (ліана, сітка). Але в цілому, всі етапи парку діти проходять від 3-х років і старше. Особливістю наших парків є здатність до трансформації складності конкурсів, як у бік її збільшення, так і зменшення. І для цього не потрібне залучення спеціалістів. Ваш Парк росте разом з Вашими дітьми!

2. Які вимоги до території?

– Наявність дерев, хоч би 4-5. Найбільш оптимальний варіант – дерева, відстань між якими від 4 до 10 м. (Різні конкурси вимагають різної відстані). Придатність дерева визначає наш спеціаліст залежно від вимог проекту. Якщо дерев немає, використовуються штучні опори – стовпи. Опори можуть бути дерев’яні стовпи або металеві труби, які встановлюються нашими фахівцями. Перевага штучних опор у тому, що установка їх можлива будь-де.

3. Чи псують дерева кріплення парку?

– Ні, не псують. Для кріплення використовують дерев’яні обкладки з дерева, які зменшують тиск мотузки на кору дерева в багато разів. Сама мотузка є еластичним елементом, яка не заважає дереву рости завширшки.

4. Чи потрібно демонтувати парк на зимовий період?

– Парк демонтувати не потрібно. Капронові мотузки, використані для монтажу, стійкі до атмосферних опадів, не гниють і не руйнуються на сонці. Дерев’яні елементи ми покриваємо спеціальним антисептиком, що робить дерево довговічним та всесезонним.

5. Наскільки травмонебезпечний парк?

– Як і будь-який спортивний майданчик, він має певну небезпеку, тому на складних конкурсах і для маленьких дітей наявність інструктора необхідна. Висота наших конкурсів для дитячого мотузкового парку. “Лазалка” рідко перевищує 1 м від землі. Ризик отримання травми умовний, і за акуратного неспішного проходження конкурсу, малоймовірний.

6. Як довго Ви встановлюєте мотузковий парк?

– Все залежить від кількості та конфігурації конкурсів. Зазвичай підготовчі роботи йдуть 14 днів і 7 днів на сам монтаж.

7. Яка кількість дітей може перебувати на одному конкурсі?

– рекомендується не більше 2-х осіб, це визначається не міцністю мотузок, вони витримують до 2,5 тонн. Діти починають просто заважати один одному.

8. Наскільки органічно впишеться парк у дизайн нашої ділянки?

– Перші парки, що з’явилися в Україні, робилися із металевих тросів з елементами кріплення з болтів та гайок. Такі парки і зараз зустрічаються у великій кількості, справді спотворюючи краєвид. Ми докорінно змінили технологію – вона ґрунтується на альпіністських вузлах. Використовуючи високоміцні капронові канати та троса в кольоровому обплетенні, наші парки набувають красивого, естетичного вигляду. До того ж, він може бути стилізований під Ваші бажання.

9. Чим мотузковий парк кращий за традиційні дитячі майданчики?

  •    Мотузковий парк це не тільки гра, це спортивні вправи, що тренують спритність, витривалість, координацію.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *